Yhteystiedot

Liikuntaryhmät: liikunta@hausjarvenurheilijat.fi
Muut asiat: hau@hausjarvenurheilijat.fi

Johtokunta 2019

Pekka Lokinperä pj. 050 336 1342
pekka.lokinpera@elisanet.fi
Terho Salonen vpj.  050 440 9181
terho.salonen@elisanet.fi
Jarmo Kuumola 044 230 0774
jarmo.kuumola@phnet.fi
Tuula Kuntonen  044 024 0506
tuula.kuntonen@elisanet.fi
Jaana Savolainen 0400 436 208
toimisto@oivatuote.fi
Harri Leppälä  050 561 8338
harri.leppala@iki.fi
Hanna Vilhunen 040 756 8840
hannanurheiluhieronta@gmail.com

Marjo Takku siht. 040 567 1992 marjo.takku@kolumbus.fi
Henna Pokkinen
pokkinenhenna@gmail.com
Miia Palmu 040 836 6503
miia.palmu@nic.fi
Tuula Eerikäinen 0400 485 669
eerikaisen.liikenne.ky@kolumbus.fi
Arto Alastalo 0400 682 914
arto.alastalo@luukku.com
Reijo Hinkka 0400 212 009
reijo.hinkka@elisanet.fi

Yhteydenottolomake

Tällä lomakkeella voit lähettää palautetta, kertoa ideoita tai olla muuten yhteyksissä meihin. Voit myös käyttää tavallista sähköpostia.

Comments are closed.