70.00€ – 220.00€
Tällä kausimaksulla toukokuu 2025 – huhtikuu 2026
Treeni- ja kilparyhmä 220€
– Kisaa kansallisissa ja AM/SM-kisoissa. Treenaa silloin kun pääsee ja kokee treenit omikseen.
Minijunnut 160€
– Kisaa kansallisissa ja AM-kisoissa. Treenaa 1–2 kertaa viikossa
Harrastajat 140€
– Ei kisaa kansallisissa kilpailuissa. Harrastaa aina silloin kun kokee treenit omikseen tai muilta lajeilta ehtii.
Tämän kausimaksun lisäksi tarvitaan:
– Kilpailulisenssi ja vakuutus Suomisportista Lisenssi ei ole pakollinen harrastajille, muista kuitenkin varmistaa, että vakuutus on voimassa!
– Seuran jäsenmaksu 2025. Perhemaksu (suositellaan) tai henkilöjäsenmaksu.
* Voit olla maksanut jäsenmaksun aiemmin, tai voit lisätä sen samaan ostoskoriin tämän kausimaksun kanssa. Jäsenmaksukausi alkaa toukokuusta 2025.
Voit maksaa koko kauden kerralla, tai kahdessa erässä. Maksa toinen erä oma-aloitteisesti 31.8. mennessä.
Kuvaus
Tervetuloa iloiseen menoon! Meillä jokainen voi hiihtää ja treenata omalla tasolla.
Treenit sisältää:
* Valmennusta/ohjausta 1-2 kertaa viikossa + extrakerrat! (Kauden ajan, pl. kesä- ja talvitauot)
* Juoksu- ja lihaskuntotestit (touko-, elo- ja lokakuu)
* Päiväleirejä (valmennus ja tukea leirikustannuksiin)
* Yksi viikonloppuleiri (valmennus ja tukea leirikustannuksiin, Imatra tms.)
* Osa kisamaksuista. Jaosto maksaa AM-, HS- ja SM-kisat sekä kaikki viestit (treeniryhmä ja minijunnut). Näiden lisäksi seura tukee n. kahden kisan verran kansallisten kisojen osallistumismaksuja
Jos et ole vielä mukana, mutta kiinnostuit, ota yhteyttä Hannaan 045 807 5777 tai hiihto@hausjarvenurheilijat.fi
Lisätiedot
Ryhmä | Treeniryhmä, Minijunnut, Harrastajat |
---|---|
Maksuerä | Koko maksu, Erä 1, Erä2 |